Podnośniki koszowe

Firma MD-Pomorze wynajmuje podnośniki koszowe na terenie Gdańska oraz okolicznych miejscowości. Posiadamy wytrzymały sprzęt wysokościowy przystosowany do wykonywania różnych zadań. Jest on w pełni sprawny oraz posiada wszystkie przeglądy techniczne i badania UDT niezbędne do jego stosowania. Współpracujemy zarówno z firmami budowlanymi, remontowymi, transportowymi, jak i klientami indywidualnymi. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów 7 dni w tygodniu, realizując nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Naszym klientom oferujemy zarówno podnośniki koszowe wynajmowane samodzielne oraz z doświadczonym personelem odpowiedzialnym za ich obsługę. Nasi specjaliści posiadają wymagane kwalifikacje oraz są obyci ze sprzętem, dzięki czemu są w stanie efektywnie wykonać powierzone im zadania. Udostępniamy szeroki wybór podnośników oraz podestów ruchomych, o różnej wysokości roboczej czy wysięgu, które są wykorzystywane przy docieraniu do trudno dostępnych elementów konstrukcji czy do wieszania i zdejmowania plakatów promocyjnych.

Podnośnik koszowy jest urządzeniem hydraulicznym, które jest zamocowane na dedykowanym samochodzie lub podwoziu. Składa się on z hydraulicznego wysięgnika, na którym zamontowany jest kosz wykorzystywany do przenoszenia pracowników, materiałów i sprzętu na wybraną wysokość. Wśród istniejącego na rynku sprzętu dostępne są urządzenia sterowane z kabiny kierowcy lub bezpośrednio z kosza, którego udźwig waha się od 200 do 400 kg. W zależności od modelu, wysięgnik pracuje na wysokości od 12 do 55 metrów, a często także poniżej poziomu jezdni.

Wśród najpopularniejszych typów podnośników wyróżnić można teleskopowe, kolumnowe oraz kolumnowo-teleskopowe. Konstrukcja wysięgnika opiera się na segmentach rozsuwanych napędem liniowo-łańcuchowym lub segmentach połączonych zawiasami osiowymi poruszanymi hydrocylindrami. Dodatkowo, w niemalże każdym urządzeniu występują wysięgniki stabilizujące, które dbają o stabilną pozycję kosza podczas pracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą wypożyczyć podnośniki koszowe z profesjonalną obsługą w Gdańsku oraz w jego pobliżu.